چاپ کردن این صفحه

حمله عجیب مربی نساجی به صنیعی‌فر

تبریکا- حمید مطهری ساعتی قبل در گفتگو با فارس حرف‌های تندی علیه مالک باشگاه زد که گزیده‌ای از آن‌ها را می‌خوانید:

صنیعی‌فر به عنوان مالک باشگاه هر کاری می‌کند تا نساجی نتیجه نگیرد.

 او بارها تلفنی به ما گفت که عباس‌زاده را از تیم اخراج کنید اما این مسئله به صنیعی‌فر ربطی ندارد. او اگر با عباس‌‌زاده مشکل شخصی دارد به خودش مربوط است و به او ربطی ندارد که ما عباس‌زاده را اخراج می‌کنیم یا نه.

ما سه باخت آوردیم که در همه این سه باخت صنیعی‌فر تاثیرگذار بود.

شب قبل از بازی مهم با استقلال او ناگهان اعلام کرد که دیگر قصد تیم‌داری ندارد و باری ما سؤال است که چرا باید شب بازی با استقلال این حرف‌ها را بزند و این در حالی است که همه می‌گویند او استقلالی است. تمرکز تیم به هم ریخت و به نظرم این کار کاملا هدفمند بود.

 او از امکانات صحبت می‌کند و می‌گوید بهترین هتل‌ها را گرفتیم. وظیفه شماست بهترین هتل‌ها را بگیرید.

 او هنوز از من کینه دارد چرا که من در جلسه اولی که با هم داشتیم حرف حق زدم و او از من کینه به دل گرفت.او حتی قرارداد من را امضا نمی‌کرد چون از من کینه داشت.

نیم فصل دوم فقط 10درصد به بازیکنان پول داد که همین 10 درصد را هم به حامد لک و محمد عباس‌زاده نداد. او این کارها را انجام می‌دهد تا بین بازیکنان تفرقه بیندازد.

آقای صنیعی‌فر! رفتار و صحبت‌های شما با هم متناقض‌ است و هیچ صداقتی در صحبت‌های شما ندیدم. تا کی می‌خواهید سیاه کاری کنید؟

هر مربی که به اینجا می‌آید با این آقا به مشکل می‌خورد چون این آقا حرفه‌ای نیست. شما می‌توانید از جواد نکونام در این باره سؤال بپرسید. صنیعی‌فر برای تیم مشکل‌سازی می‌کند اما حدادیان دیگر مالک نساجی همه تلاشش را می‌کند تا در تیم آرامش فراهم شود.

اهداف این آقایان غیرفوتبالی است و برای خدمت به فوتبال اینجا نیستند.

 

Middle Add