چاپ کردن این صفحه

هافبک دو رگه؛ محرک موتور گلزنی تیم جواد نکو

 تبَریکا - امید سینک هافبکی ایرانی – هندی مازنی‌ها است. بازیکنی که در سه بازی اخیر تیمش خوش درخشیده و جزو عوامل موثر در ثبت پنج گل اخیر تیمش بوده است.

? او در بازی هفته دوازدهم مقابل استقلال خوزستان از نفوذهای متعدد و سانترهای خوبی که از سمت راست زمین داشت گل اول نساجی را پایه ریزی کرد و همین باعث شد آن‌ها دومین پیروزی فصل خود را به دست آورند. سپس در جدال با صنعت نفت آبادان با ارائه یک نمایش برتر جزو بهترین بازیکنان زمین لقب گرفت و حتی راهی تیم منتخب هفته هم شد.

? اما سینک یکی از ستاره‌ها مسابقه دیروز بود. به طوریکه بر هر دو گل تیمش تاثیر گذاشت و به نوعی با کمک او به ثمر رسید. در صحنه گل اول وی با شلیک خوب ضربه ایستگاهی به دست آمده برای نساجی، ملکی را وادار به اشتباه کرد و نظری با استفاده از شلوغی محوطه جریمه گل اول را به ثمر رساند.

? در صحنه گل دوم هم در حالی که نساجی سراسر حمله بود و برای ثبت گل دوم تلاش می‌کرد یک ضربه کرنر برای آن‌ها از سمت راست زمین به دست آمد که سینک آن را به محوطه جریمه ارسال کرد و با ضربه سر فرجی و سپس ضربه آکروباتیک عبدی بازی به تعادل کشیده شد تا اینگونه این هافبک دو رگه بر هر دو گل سرخپوشان قائمشهری تاثیر گذاشته باشد. / ورزش سه

Middle Add