چاپ کردن این صفحه

هاشمی‌نسب: نساجی جذابیت لیگ برتر است

تبریکا - نساجی قائمشهر بعد از صعود به لیگ برتر یکی از اولین تیم هایی است که کار آماده سازی‌اش را برای فصل آینده آغاز کرده است. این تیم با حضور جواد نکونام به عنوان سرمربی و چهره‌های سرشناسی چون مهدی هاشمی در کادرفنی‌اش با هدف کسب نتایج خوب و ماندگاری در لیگ برتر این روزها در تهران تمریناتش را پیگیری می‌کند. با مهدی هاشمی نسب بازیکن سابق تیم‌های پرسپولیس و استقلال و تیم ملی و مربی حال حاضر تیم نساجی گفت و گویی انجام داده‌ایم که در زیر می‌خوانید:


نساجی برای حضور در لیگ برتر آماده می‌شود و گویا قصد دارید با جذب بازیکنان مستعد تیم خوبی را ببندید.

خب به هرحال ماجرا این است که ما هرچقدر هم که بتوانیم بازیکن بگیریم باز هم  بیشتر از هفت بازیکن لیگ برتری نمی‌توانیم جذب کنیم. این برای تیمی که از لیگ یک آمده کار را سخت می‌کند چرا که برای مبارزه و حضور در لیگ برتر با کمبود بازیکن خوب مواجه می‌شویم.


تا الان بازیکنان خوبی گرفته‌اید و صحبت از برخی چهره‌های دیگر هم هست. عملکرد نساجی حتی نسبت به برخی تیم‌های لیگ برتری هم در نقل و انتقالات خوب بوده است.

بله اما همانطور که گفتم برای تیمی که از لیگ یک آمده تنها با جذب هفت بازیکن لیگ برتری بستن یک تیم آنطوری که مدنظرمان هست کار سختی است اما ما این را تلاش و کار بیشتر جبران می‌کنیم. نساجی بعد از 24 سال به سطح اول فوتبال ایران آمده و همه دارند تلاش می‌کنند که بتوانیم در لیگ برتر بازی‌های خوبی انجام داده و تیم خوبی باشیم.


باشگاه شرایط خوبی برای جذب بازیکن و فراهم کردن امکانات لازم را دارد؟

خوشبختانه آقای صنیعی‌فر مالک باشگاه نساجی تلاش زیادی انجام داده و زحمت می‌کشند تا همه شرایط برای تیم فراهم بوده و کمبودی نباشد. ما هم باید سخت تمرین کنیم تا اگر کمبودی هم هست جبران شود.


یکی از تیم‌هایی هستید که تمریناتشان را زود شروع کردند.

بله الان هم صبح و بعدازظهر تمرین می‌کنیم. ما 20-25 روز قبل تمرینات‌مان را آغاز کردیم تا بتوانیم با تیم‌های مدعی و متمول رقابت کنیم. در لیگ برتر تیم‌هایی مثل پرسپولیس، استقلال ، تراکتور، سپاهان، فولاد و...هستند که از طریق دولت تغذیه می‌شوند و رقابت با این تیم‌ها اصلا کار راحتی نیست.


اما چیزی که درباره نساجی جالب توجه است اینکه نساجی حس تیم‌های لیگ یکی و یک تیمی که تازه به لیگ برتر آمده را ندارد...

فکر می‌کنم دلیل عمده این موضوع ورزشگاه وطنی و جوی است که در این ورزشگاه وجود دارد که حتی در لیگ برتر هم تیم‌های کمی چنین پتانسیلی را دارند. به خاطر هواداران زیاد و عشق و علاقه‌ای که به نساجی هست کمتر کسی به چشم یک تیم لیگ یکی به این تیم نگاه می‌کند. من مطمئنم  که حضور نساجی به جذابیت فوتبال‌مان اضافه خواهد کرد و امیدوارم بتوانیم نتایج قابل قبول و در شان مردم قائمشهر با این تیم بگیریم.


شما هم این باره به همراه جواد نکونام بعد از مدتی دوری به لیگ برتر برمی‌گردید. حس‌تان چیست؟

بله تجدید خاطره‌ای است با تیم‌هایی که با آنها خاطره داشته‌ام  و حس خیلی خوبی دارم . بازهم می‌گویم امیدوارم سال خوبی با نساجی و مردم علاقمند به این تیم در لیگ برتر داشته باشیم./ ورزش سه

Middle Add