چاپ کردن این صفحه

بررسی پارس جم حریف بعدی نساجی

تبَریکا - نساجی بعد از برد مقابل شاهین باید دوباره مقابل تیمی از استان بوشهر قرار بگیرد. پارس جم‌ را باید در چند بخش زیر بررسی کرد.

ارائه فوتبال مالکانه مانند نساجی

پارس جم با توجه به تفکرات فراز کمالوند حتی مقابل پرسپولیس در هفته اول بازی مالکانه را به نمایش گذاشت. این تیم به جز دیدار مقابل گل گهر با توجه به بازیکنانش که قدرت حفظ توپ بالایی دارند سعی می‌کند با استفاده از پاس‌های کوتاه نبض بازی در دست بگیرد.

 

 سمت چپ خطرناک

مهدی ترکمان مدافع سمت چپ پارس زننده تمامی ضربات ایستگاهی این تیم است و با نفوذ خود در کنار پوریا آریاکیا نقش اصلی را در حملات این تیم بر عهده دارند. پوریا آریا کیا وینگر چپ با به عمق زدن در بازی سایپا توانست پنالتی منجر به گل اول تیم را کسب کند. و با توجه به سرعت ذاتی‌اش نقش اول موقعیت‌سازی تیم را برعهده دارد.

 هافبک‌های دفاعی خارجی و جنگده

باتیستا و کاخا دو هافبک دفاعی خارجی این تیم وظیفه شرکت در جنگ‌های میانه میدان را برعهده دارند.

 نقش مهم ضربات ایستگاهی

باتوجه به بازیکنان بلند قامت ضربات ایستگاهی در این تیم نقش مهمی دارد و حتی در بازی مقابل سایپا از این ترفند به دو گل دست یافتند. همچنین محمد ابراهیمی، مهدی ترکمان، محمد نوری و حتی رضا خالقی‌فر در صورت حضور در میدان بازیکنانی هستند که توانایی خوبی روی ضربات ایستگاهی دارند.

 سمت‌راست آسیب پذیر

بیشتر گل‌های دریافتی این تیم از سمت راست بود. گل‌های دریافتی در بازی با سایپا و گل گهر از ناهماهنگی بین مدافع وسط سمت راست و دفاع راست وارد دروازه پارس شد.

 

 تبَریکا؛ رسانه‌ی خبری تحلیلی فوتبال مازندران

Middle Add