چاپ کردن این صفحه

وضعیت بازیکنان نساجی؛ بحران فروپاشی!

تبَریکا – با پایان لیگ هجدهم یکی از دغدغه‌ها و نگرانی‌های هواداران نساجی وضعیت قرارداد بازیکنان تیم است. بازیکنانی که اکثراً و بر اساس اشتباه مدیریتی قراردادهای یک ساله با بندهای عجیب دارند و حالا اکثرشان بازیکن آزاد محسوب می‌شوند. مالکان باشگاه هم هنوز برنامه مشخصی برای فصل جدید ندارند و تکلیف کادر مدیریتی و فنی باشگاه معلوم نیست.

در این شرایط این نگرانی وجود دارد که با از دست رفتن زمان بخشی زیادی از اسکلت فصل گذشته جذب تیم‌های دیگر شوند. موضوعی که اگر اتفاق بیافتد سرنوشت سپیدرود رشت در فصل آینده انتظار نساجی را خواهد کشید. در ادامه وضعیت قرارداد بازیکنان نساجی را مشاهده می‌کنید:

13 بازیکنانی که قرارداد یک ساله داشتند و حالا بازیکن آزاد هستند: حامد لک، مجتبی ممشلی، حامد شیری، گئورگی گولسیانی، احمد عبدالله‌زاده، نیما مختاری، علی اصغر عاشوری، محمد عباس‌زاده، امید سینگ، آرفنگ‌ دافه، محمد مهدی نظری، محمد آبشک و سیدمحمد میری

بازیکنانی که با استفاده بندهای موجود در قرارداد به راحتی می‌توانند جدا شوند: فرشاد فرجی، حمیدرضا دیوسالار و سجاد آشوری میدانی

بازیکنانی که قرارداد دارند: مهرداد عبدی، علی شجاعی، لاشا توتادزه، محمدامین رضایی، رحمان جعفری، نیما میرزازاد و محمدعرفان معصومی یک فصل دیگر با نساجی قرار دارند. احمد نورنعیمی هم قراردادی ۲ ساله دارد.

 تبَریکا؛ رسانه‌ی خبری تحلیلی فوتبال مازندران

Middle Add