چاپ کردن این صفحه

بیانیه مشترک مربیان و بازیکنان تیم نساجی مازندران

 به نام خدا

همه ما به مسئولیت ها و تعهد خود واقف هستیم. علیرغم تمامی مشکلات روز افزون، احترام به احساسات صادقانه و پاک هواداران مودب و متین را وظیفه خود دانسته و با تلاش، هم بستگی و اتحاد مثال زدنی، به امید خدای بزرگ موجبات سربلندی و وارد شدن به روزهای پر فروغ و با عظمت را برای نساجی کبیر فراهم خواهیم ساخت.

تنها انتظار ما این است که ما را در این مسیر سخت و پر حاشیه تنها نگذارید. انتظار ما این است که در کنار اتحاد ما و هواداران، مالکان محترم تیم (آقایان صنیعی فر و حدادیان) به جمع این مجموعه متحد اضافه شوند و به مانند گذشته به دور از سوء تفاهمات قبلی برای مراقبت و پر انگیزه شدن تیم آستین بالازده و چتر حمایتی خود را کماکان و بهتر از گذشته بر سر تیم گسترده نمایند.

ما تمامی کسانی را که آگاهانه و یا ساده لوحانه باعث بروز مشکلات بیشتر و حواشی مخرب برای تیم می شوند را می شناسیم، اما به آنها هم میگوییم وارد این حلقه متحد شوید و همه با هم در راه موفقیت های آینده و خوشحال کردن مردم رنجدیده ای که تمام دلخوشی آنها تیم بزرگ نساجی است یکصدا و همدل شویم.

جامعه فوتبال کشور الگوی اتحاد و موفقیت را روز جمعه در استادیوم شهید وطنی قائمشهر در قالب تیم نساجی دوست داشتنی خواهند دید.

? مربیان و بازیکنان تیم نساجی مازندران

منبع: کانال رسمی باشگاه نساجی

 تبَریکا؛ رسانه‌ خبری تحلیلی فوتبال مازندران

Middle Add