چاپ کردن این صفحه

اختصاصی؛ جوانان نساجی منتظر نگاه ویژه مدیرانند!

تبَریکا - مرحله دوم رقابت های لیگ دسته اول جوانان کشور به میزبانی باشگاه نساجی و با حضور ۵ تیم در قائمشهر برگزار می شود. فرصت را غنیمت شمردیم و در خلال برگزاری مسابقات دقایقی با علی حسینجانی، سرمربی تیم جوانان نساجی، همکلام شدیم که سخنانش را در ادامه خواهید خواند:

♦️ نحوه صعود نساجی به مرحله دوم
مسابقات جوانان کشور در ۳ مرحله برگزار می شود که در نهایت ۲ تیم راهی لیگ برتر کشور می شوند. نساجی مازندران با اینکه برای اولین بار در مسابقات کشور حضور دارد توانست با ۸ امتیاز و بالاتر از تیم های چون مقاومت تهران، پدیده مشهد، دخانیات گیلان و پدیده ساری قهرمان مرحله اول شود.

♦️ برگزاری مرحله دوم
در حال حاضر مسابقات مرحله دوم به میزبانی باشگاه نساجی در شهرستان قائمشهر برگزار می شود که تیم های نفت آبادان، مس رفسنجان، وحدت بروجرد و شریف بتن ممسنی در این گروه حضور دارند که در نهایت ۲ تیم راهی مرحله نهایی می شوند.

♦️ شرایط تیم های رقیب
تیم های که در گروه ما حضور دارند با پرواز و ۲ روز زودتر راهی قائمشهر شدند و از نظر امکانات در شرایط مطلوبی به سر می برند. اما تمام تلاش کادرفنی و بازیکنان این است که بتوانیم نساجی را لیگ برتری کنیم.

♦️ انتظار از مسئولان باشگاه نساجی
از مسئولان باشگاه میخواهیم نگاه ویژه ای به تیم جوانان داشته باشند، چون این بازیکنان سرمایه های باشگاه هستند که در آینده می توانند به تیم بزرگسالان کمک کنند. ان شاء الله با حمایت مسئولان باشگاه لیگ برتری شویم.

 برنامه و نتایج دیدارهای جوانان نساجی به شرح زیر است:

  • روز اول ➖ نساجی مازندران ۲ - نفت آبادان ۱
  • روز دوم ➖ قرعه استراحت
  • روز سوم ➖ نساجی مازندران ۰ - شریف بتن ممسنی ۱
  • روز چهارم ➖ ۲۴ فروردین، نساجی مازندران - مس رفسنجان
  • روز پنجم ➖ ۲۵ فروردین، نساجی مازندران - وحدت بروجرد

تبَریکا؛ رسانه‌ی خبری تحلیلی فوتبال مازندران

Middle Add