چاپ کردن این صفحه

پرونده ویژه تبریکا/ 4 وعده در 11 روز؛ آقای صنیعی‌فر منتظریم!

تبریکا- فرهاد صنیعی‌فر مالک موفق و محبوب نساجی بعد از جدایی نکونام، برای انتخاب جانشین او تلاش زیادی کرده است. صنیعی‌فر مدت‌هاست درصدد آوردن گزینه‌ای در خور نام بزرگ نساجی است و برای این انتخاب، وسواس زیادی به خرج داده که بهترین گزینه را برای نساجی انتخاب کند. صنیعی‌فر اما با طولانی شدن پروسه انتخاب مربی، هواداران این تیم را نگران کرده است. حالا کمتر از 20 روز تا شروع نیم‌فصل دوم زمان باقی مانده و مالکان باشگاه هنوز برای انتخاب سرمربی جدید به توافق نرسیدند. اتفاقی که باعث شده صنیعی‌فر برای آرام کردن جو، مجبور به انجام مصاحبه‌های متوالی و بی‌سرانجام شود. فرهاد صنیعی‌فر در یازده روز اخیر، 4 مرتبه در گفتگو با خبرگزاری‌ها، وعده انتخاب سرمربی را تا آخر شب داد ولی هنوز خبری از سرمربی نیست که نیست. مصاحبه‌های صنیعی‌فر در این یازده روز را مرور می‌کنیم.

26 دی 97/ سایت مدال
به زودی سرمربی مان را مشخص می کنیم و رسما نام او را به رسانه ها می دهیم. شاید تا آخر امشب سرمربی تیم را معرفی کنیم.

21 دی 97/ خبرگزاری فارس
به هر حال در قائمشهر هواداران به شرایط تیم خود حساس هستند و ما هم نمی خواهیم اشتباهات گذشته را تکرار کنیم اما تا فردا سرمربی تیم انتخاب می شود. شاید هم تا امشب معرفی کنیم.

19 دی 97/ خبرگزاری تسنیم
فعلاً هیچ چیز مشخص نیست و همه چیز تا عصر فردا (پنجشنبه) نهایی خواهد شد. همان‌طور که از روز اول گفتم با مربیانی مذاکره می‌کنیم که با جایی قرارداد نداشته باشند. الان هم چندین گزینه مختلف برای سرمربیگری داریم، اما گاهی اوقات نام‌هایی مطرح می‌شوند که نام آنها برای خود من هم جالب است. همان‌طور که گفتم ما چند گزینه داریم و به امید خدا تا فردا سرمربی جدید را معرفی خواهیم کرد. فعلاً هیچ چیزی را نه تأیید می‌کنیم و نه تکذیب تا سرمربی جدیدمان مشخص شود.

15 دی 97/ باشگاه خبرنگاران جوان
امروز (شنبه) ظهر زمانی که با سرمربی جدید به توافق برسیم، نام او مشخص می شود. هنوز با هیچ مربی به توافق نرسیدیم و هر زمان که نام سرمربی مشخص شد، آن را اعلام می کنیم. هنوز با هیچ کدام از مربیان به توافق نرسیده ایم و احتمال دارد این موضوع تا ظهر امروز قطعی شود. امروز نام مربی داخلی یا خارجی مشخص می شود و آن را اعلام خواهیم کرد.

Middle Add