چاپ کردن این صفحه

گزارشی کامل از آخرین مراحل بازسازی ورزشگاه وطنی

 تبریکا- لحظه به لحظه به سوت آغاز مسابقات نزدیک‌تر می‌شویم و تمام عوامل جهادگرانه مشغول آماده‌سازی ورزشگاه هستند. هم و غم همه آماده شدن به موقع و میزبانی آبرومندانه مازندران پس از 14 سال دوری از سطح اول فوتبال کشور است. در ادامه گزارشی از بازسازی ورزشگاه و پیشرفت ایجاد شده را خواهید خواند:

اسکوربرد:

نصب و راه‌اندازی اسكوربرد از پس فردا آغاز می‌شود. علت تاخیر در نصب اسکوربرد این است که باید کار دو نورافکن ضلع غربی تمام شود. پايه اسكوربرد نصب شده است.

نورافکن‌ها:

سه نورافکن برافراشته و نصب شدند و چهارمی تا فردا به اتمام می‌رسد. در پایان نیز تست نور گرفته خواهد شد.

سکوها، آبخوری، و سرویس بهداشتی:

امروز بتن‌ريزی نیمی از سكوی شرقی انجام شد و فردا کار بتن‌ریزی نیم دیگرش انجام می‌شود. دیگر سکوها رنگ‌آمیزی شد و نرده‌های حفاظتی نصب و نقاشی شد. سرویس‌های بهداشتی و آبخوری در آستانه اتمام‌اند.

نیمکت ذخیره:

نيمكت‌ها برش داده شد و برای ایجاد ديد بهتر به خط زمين نزديک‌تر شدند. برای جلوگیری از مخدوش کردن دید تماشاگران پشت نیمکت، کف نیمکت‌ها مقداری حفر شد و پایین‌تر رفتند.

رختکن‌ها:

ساختمان هيئت فوتبال منطقه يک که در ضلع غربی ورزشگاه قرار دارد به موقتا تجهیز و به رختکن تيم مهمان تغییر کاربری داده می‌شود و رختکن‌های پیشین به میزبان تعلق خواهد گرفت.

بلیط فروشی و ورودی ورزشگاه:

ده باجه برای فروش بليط درنظر گرفته شده است. در جلسه شورای تامين تعداد و محل ورود هواداران مشخص می‌شود.

با وجود این تغییرات و با فرصت باقی مانده برای فعالیت بیشتر و تکمیل کارها، به نظر می‌رسد می‌توان این خبر خوشحال کننده را داد که ورزشگاه آماده برگزاری اولین دیدار خواهد شد. قطعا دست اندرکاران چند روز باقیمانده را به سان چند روز گذشته مغتنم می‌شمارند و نهایت توا‌ن‌شان را  به کار خواهند بست.

 

Middle Add